„Spravte pre váš biznis prvý krok“

História spoločnosti

Spoločnosť iClean s.r.o.  patrí medzi významných dodávateľov v poskytovaní riešení pre priemyselné čistenie a upratovanie v najrôznejších priemyselných odvetviach, firmách a domácnostiach.

Filozofiou  upratovacej firmy iClean, je odbremeniť našich klientov poskytovaním upratovacích a čistiacich služieb vysokej kvality. Vďaka individuálnemu prístupu si budujeme dlhodobé vzťahy, ktoré sú založené na pro-klientskom prístupe a vzájomnej dôvere. Naším hlavným cieľom je spokojný klient.

„Ja sám som spotrebiteľ, ktorý využíva rôzne služby a preto si viem veľmi dobre uvedomiť, aké  dôležité je, vybrať si tú správnu firmu. Firmu, ktorá splní čo sľubuje a neotočí sa mi chrbtom pri prvom probléme. V našej firme sa preto snažíme, aby sme neboli rovnakí ako ostatní.“

Adrian-podpis

Naše hodnoty

Špecializujeme sa hlavne na pravidelné upratovanie a čistenie v logistických skladoch, v priemyselných halách , výrobných a skladových prevádzkach, v automobilovom priemysle, v kanceláriách a podobne.

Ponúkame celý rad priemyselných upratovacích služieb, vrátane dôkladného čistenie podláh v priemyselných zónach, odmasťovanie, čistenie tvrdých podláh  až po vysokotlakové čistenie.

Zameriame sa na identifikáciu Vašich individuálnych potrieb, a podľa toho prispôsobíme naše služby. Naša spoločnosť má už 7 ročné skúseností, a naša vysoko kvalifikované pracovné sily zabezpečia výsledky, ktoré očakávate. Budeme s Vami pravidelne konzultovať spôsob zabezpečovania služieb, a uisťovať sa, že vaše požiadavky sú splnené a Vy sa môžete zamerať na rozvoj a rast vašej firmy.

Vízie

Stále je čo zlepšovať.
Pracujeme na sebe, učíme sa a vedieme k tomu aj našich ľudí.
Hlavná vízia je pracovať efektívne, ekologicky a stať sa jedným z lídrov na slovenskom trhu.

Hodnoty spoločnosti

Zákazník: V prvom rade hodnota, je človek. Za každým zákazníkom vidíme človeka ktorý za niečo zodpovedá, má isté predstavy a plány.
Na nás sa obracia človek s potrebou vyriešiť čistotu, poriadok v prostredí okolo seba či už vo výrobnom závode, kancelárii alebo obchode. Tiež prostredie okolo objektov potrebuje mať čisté udržiavané.. Tam všade sa pohybujeme  a staráme sa o kvalitu života.

Zamestnanci: Kladieme veľký dôraz na výber zamestnancov a ich motiváciu. Uvedomujeme si že náš hlavný „výrobný prostriedok“ je človek.
Snažíme sa vytvárať pre našich zamestnancov podmienky ktoré vedú zamestnanca k výkonom, lojalite a tým k uspokojeniu zákazníka. V dnešnej dobe je to veľmi ťažké ale pracujeme v oblasti upratovania už 7 rokov a tak máme isté skúsenosti.

8
Rokov skúseností
12
zamestnancov
15820
Odpracovaných hodín
125
Spokojných firiem
262
zákazníkov
127
domov a bytov